Усі регіони

Угода Користувача

Угода Користувача
1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
1.1. Угода про користування сайтом MY.EV.UA (далі - Угода) містить правила користування сайтом MY.EV.UA, вимоги до інформації, яка підлягає розміщенню на сайті, а також інші вимоги, які є обов'язковими для фізичних або юридичних осіб, які взяли умови даного угоди, пройшли реєстрацію і отримали доступ до послуг і сервісів сайту (далі - Користувачі).
1.2. Інтернет-сайт MY.EV.UA (далі - Сайт) (далі - Дирекція Сайту) і являє собою суспільну комунікаційну торговельну платформу, яка надає можливість Користувачам розміщувати тимчасові оголошення, що містять інформацію про дозволені законом товари, послуги та роботи c метою їх подальшої покупки або продажу іншим Користувачам.
1.3. Сайт MY.EV.UA, будь-яка інформація і матеріали, які містяться на Сайті, охороняються авторським правом, торговою маркою «EV» і всіма правами на інтелектуальну власність. Забороняється копіювати, поширювати, дублювати, відтворювати, зберігати в електронному вигляді, передавати або використовувати будь-яку частину Сайту, а також розміщену на ньому інформацію в комерційних цілях.
1.4. Згідно з Цивільним кодексом України цю Угоду є публічним договором приєднання.
1.5. Виконання умов даного Угоди є обов'язковим, беззаперечним і безумовним для всіх користувачів Сайту.
1.6. Використання можливостей або сервісів Сайту, а також проходження процедури реєстрації автоматично підтверджує згоду користувачів на всі умови даного Угоди без будь-яких доповнень і змін.
1.7. Дане Угода укладається між Дирекцією Сайту і Користувачами Сайту.
2. ПОРЯДОК РОЗМІЩЕННЯ ОГОЛОШЕНЬ
2.1. Користувачі після проходження процедури реєстрації отримують право безкоштовно розміщувати оголошення на Сайті за допомогою заповнення відповідної форми із зазначенням параметрів пропонованих товарів, послуг або робіт. Форма і її параметри визначаються Дирекцією Сайту.
2.2. Реєстрація вважається завершеною тільки в разі успішного проходження всіх її етапів відповідно до інструкцій, які опубліковані на Сайті.
2.3. Користувач має право зареєструватися на Сайті, заповнивши відповідну форму із зазначенням свого телефонного номера (будь-якого українського чи іншого мобільного оператора) і електронної пошти. Користувач вказує свою електронну адресу, обраний пароль, а також інші дані, необхідні для реєстрації. Після цього Користувач отримує на свій телефонний номер СМС-повідомлення з кодом, який необхідно ввести в форму для реєстрації або підтвердження на електронну пошту. Після введення СМС-коду або натискання на посилання під підтвердженням про реєстрацію в електронному листі. Реєстрація вважається завершеною після введення СМС-коду або натискання на посилання підтвердження в електронному листі.
2.4. Користувач несе відповідальність за всі дії з використанням його електронної адреси та пароля для входу в систему. Користувач має право користуватися сервісами Сайту тільки за допомогою власного електронного адреси та пароля.
2.5. Користувач зобов'язаний стежити за збереженням свого пароля і не розкривати його третім особам, а в разі необхідності користувач зобов'язаний негайно змінити дані для входу на Сайт.
2.6. Розміщення Користувачами оголошень на Сайті проводиться безкоштовно.
2.7. Користування додатковими послугами Сайту є платним, наприклад: розміщення реклами на сайті, виділення оголошення із загального списку, пріоритетне розміщення оголошення, VIP-статус, Бізнес-пакет, Топ-зона та інші послуги, які дають можливість виділити оголошення із загального списку. Перелік додаткових послуг, тарифи та умови їх оплати на Сайті вказані за посиланням.
2.8. Користувачі, що розміщують свої оголошення на Сайті, зобов'язуються подавати інформацію в чіткій відповідності з даними Угодою.
2.9. Предметом оголошень можуть бути пропозиції (в т.ч. анкети з особистими даними, а також товари, послуги та роботи, реалізація яких не заборонена і не обмежена відповідно до чинного законодавства, а також не суперечить цьому Угоді користувача.
2.10. Скориставшись послугами Сайту, Користувач підтверджує, що несе особисту відповідальність за зміст розміщених ним оголошень, а також володіє всіма необхідними правами, ліцензіями, сертифікатами, дозволами на розміщення інформації в оголошеннях на Сайті, включаючи без обмежень всі патенти, товарні знаки, комерційні таємниці, авторські права, а також має відповідне письмове згоду, ліцензію або дозвіл всіх ідентифікованих в оголошенні юридичних і фізичних осіб для використання їхніх імен або з браженій.
2.11. Користувач гарантує, що запропоновані ним товари, послуги та роботи відповідають нормам якості, встановленим чинним законодавством. Користувач гарантує, що запропоновані ним товари, послуги та роботи, в разі якщо їх виробництво чи реалізація вимагає спеціального дозволу (ліцензування, обов'язкової сертифікації), будуть здійснені відповідно до вимог законодавства, а при подачі оголошення в його тексті буде вказано номер спеціального дозволу ( ліцензії, сертифіката), дата і найменування органу, який його видав.
2.12. Користувач зобов'язаний ретельно перевірити всю інформацію про товари, послуги або роботи, розміщену ним на Сайті, і в разі виявлення недостовірної інформації - додати необхідні відомості в опис. При неможливості виправити невірну інформацію, Користувач зобов'язаний анулювати своє оголошення і повторно розмістити інформацію про товар або послугу.
2.13. Умови поставки повинні включатися в опис товару, а умови надання послуг (виконання робіт) - в загальне поняття (роботи). Умови продажу товарів, надання послуг та виконання робіт, складені Користувачем, не повинні суперечити цьому Угоді користувача і чинному законодавству.
px; background-color: rgb (255, 255, 255); "> 2.14. Оголошення повинні відповідати географічних регіонів (області, району, місту і т.д.), заданої в налаштуваннях сайту.
2.15. Дозволяється розміщувати одне оголошення щодо одного конкретного товару (однотипних видів товарів), пропозиції, вакансії, послуги, роботи.
2.16. Одне і те ж оголошення не може бути розміщено в двох різних розділах або рубриках сайту, окрім випадків, коли Дирекцією Сайту передбачено автоматичне дублювання.
2.17. Не допускається вказівка некоректних характеристик предмета пропозиції в оголошенні, в тому числі - ціни, що не відповідає фактичній вартості реалізації товару, послуги або роботи. Ціна повинна бути вказана повністю за весь товар, послугу або роботу.
2.18. Технічні вимоги до публікації оголошень і фотографій:
- заголовок оголошення не повинен перевищувати 70 символів;
- текст оголошення не повинен перевищувати 4000 символів;
- розмір фотографій до оголошень повинен бути не менше 440 px по горизонталі, але не більше 4Mb.
2.19. При публікації оголошень Користувачам заборонено:
- надавати інформацію з порушенням даного Угоди;
- публікувати однакові оголошення з одного і того ж облікового запису (профайла, електронної пошти);
- публікувати схожі за змістом оголошення, якщо мова йде про одне й те ж реченні;
- дублювати однакові оголошення з різних адрес електронної пошти;
- публікувати оголошення в рубриці, яка не відповідає змісту оголошення;
- публікувати оголошення з пропозицією кількох товарів і послуг одночасно;
- публікувати оголошення, опис або заголовок яких є непов'язаним, нечитабельним;
- публікувати оголошення, в заголовку яких містяться повторювані знаки пунктуації або небуквених символи;
- публікувати оголошення, в яких заголовок і фотографія не відповідають тексту;
- набирати заголовок і текст оголошень великими літерами;
255, 255, 255); "> - використовувати в заголовку і тексті оголошень знаки пунктуації, символи або літери, які не мають відношення до тексту самого оголошення;
- в заголовку вказувати ціну, контактну або персональну інформацію про Користувача (телефон, електронна адреса, адреса інтернет-ресурсу), а також використовувати слова «Терміново», «Увага» та ін .;
- вказувати в тексті оголошень адреси веб-сайтів та посилання на інші сайти;
- вставляти в оголошення посилання на ресурси, які містять віруси або будь-які інші технології, здатні завдати шкоди сайтам, Сайту або іншим Користувачам;
- заборонено розміщувати інформацію про товар, послугу або роботі, якщо така інформація:
• містить вульгарні, образливі вирази;
• пропагує дискримінацію, расизм, сепаратизм, міжнаціональну ворожнечу і конфлікти;
• закликає до насильства і протиправних дій;
• зазіхає на власність третіх осіб, комерційну таємницю або право на недоторканність приватного життя;
• порушує або посягає на особисті права, авторські права та інші права інтелектуальної власності третіх осіб;
• сприяє шахрайству, обману або зловживання довірою;
• спрямована на вчинення правочинів з краденими, неіснуючими або підробленими предметами;
• несе в собі відомості, що ображають будь-чию честь, гідність чи ділову репутацію;
• містить наклеп або загрози кому б то не було;
• завдає шкоди неповнолітнім;
• вводить в оману, є такою, що порочить і помилковою;
• може привести до іншого порушення чинного законодавства.
2.20. Користувачам заборонено розміщувати такі оголошення:
- про торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами;
- про торгівлю лікарськими засобами, медикаментами, наркотичними речовинами і прекурсорами;
- про торгівлю зброєю, боепріпасаміі комплектуючими до них, а також предметами, що становлять небезпеку для життя і здоров'я людини;
- про торгівлю людськими органами;
- про продаж крадених, неіснуючих товарів і підроблених предметів;
- про продаж державних нагород, баз даних, персональних документів, бланків офіційних документів, предметів порнографічного і еротичного характеру, технічних засобів негласного отримання інформації, а також про продаж будь-яких інших заборонених чинним законодавством товарів;
- про надання послуг і виконання робіт, що вважаються аморальними (таких, як проституція, інтимні зустрічі, cекс-послуги, еротичний масаж, пропозиції роботи в нічних клубах за кордоном або інші форми послуг і робіт, що суперечать нормам моралі або закону);
- про надання послуг погаданію і ворожінні;
- представляють собою спам, небажану або брехливу комерційну рекламу;
- про фінансові піраміди, мережах для заробітку в Інтернеті без вказівки фізичної адреси і прямих контактів роботодавця та інші оголошення про можливі шахрайські операції, аферах;
- з пропозицією франшизи, багаторівневого та мережевого маркетингу, агентської діяльності, торгового представництва або будь-який інший діяльності, яка вимагає залучення інших членів, субагентов тощо.
2.21. Користуючись послугами Сайту, Учасники зобов'язуються:
• не використовувати автоматичні програми для отримання доступу до Сайту або публікацій оголошень;
• не використовувати автоматичні програми для збільшення кількості переглядів оголошень;
• не вживати ніяких дій, які можуть привести до непропорційно великого навантаження на інфраструктуру Сайту;
• не перешкоджати і не намагатися перешкоджати роботі та іншої діяльності на Сайті, в т.ч. не перешкоджати роботі автоматичних систем або процесів, а також не здійснювати інших дій з метою перешкодити або обмежити доступ до Сайту;
• не копіювати, не відтворювати, не змінювати, не поширювати і не представляти громадськості будь-яку інформацію, що міститься на Сайті (крім власної інформації Користувача);
• не використовувати електронну адресу інших користувачів з метою прямої рекламної розсилки або іншої розсилки небажаних електронних повідомлень;
• не використовувати оголошення та інформацію, надані іншими Користувачами, в інших цілях, крім як для здійснення угод безпосередньо з даними Користувачем.
3. УМОВИ КОРИСТУВАННЯ САЙТОМ
3.1. Всі об'єкти, розміщені на Сайті, в тому числі елементи дизайну, тексти, графічні зображення, ілюстрації, відео, програми, бази даних, музика, звуки та ін., Є об'єктами виняткових прав Дирекції Сайту і інших правовласників.
3.2. Користувач, надаючи свої дані (в т.ч. вказуючи телефонний номер українського мобільного оператора або інших) для реєстрації на Сайті, дає згоду на використання наданої інформації Дирекцією Сайту.
3.3. Користувач надає Дирекції Сайту чинне повсюдно, безоплатне, безстрокове, безвідкличне, невиключне право використання, публікації, збору, демонстрації, копіювання, дублювання, відтворення щодо авторських прав, публікацій та баз даних, якими володіє користувач, а також щодо наданих їм відомостей, зображень, фотографій та іншої інформації на всіх інформаційних носіях. При цьому Користувач зберігає за собою всі права власності на зміст розміщується в оголошенні інформації.
3.4. Користувач надає право на доступ до розміщеної ним інформації всім користувачам Сайту.
3.5. При розміщенні оголошень на Сайті Користувач надає телефонний номер українського мобільного оператора, а також електронну адресу, на який доставляються системні повідомлення Сайту, що відносяться до оголошень Користувача.
3.6. Інформаційні повідомлення Сайту, які призначені для широкого кола користувачів, публікуються на Сайті або розсилаються на електронні адреси користувачів, а також телефонних номерів українських мобільних операторів, які підтвердили свою згоду на отримання таких повідомлень в процесі публікації оголошень або реєстрації.
3.7. Якщо Користувач не бажає отримувати такі повідомлення, він має право відмовитися від отримання інформаційних повідомлень на свою електронну адресу в будь-який момент, використовуючи відповідні можливості в своєму профілі, які вказані в акаунті (профайлі) Користувача.
3.8. Дирекція Сайту зберігає за собою право зв'язуватися з Користувачем шляхом направлення інформаційних повідомлень (на електронну адресу Користувача, вказаний при реєстрації), відправки СМС (на мобільний телефон Користувача), а також інформаційних повідомлень (на фактичну адресу Користувача, вказаний в оголошенні).
3.9. З метою поліпшення якості послуг Дирекція Сайту має право проводити серед користувачів опитування, які можуть містити питання про демографічних даних користувачів, наприклад про вік, освіту, доході. Дані, що збираються Дирекцією Сайту за допомогою таких опитувань, обробляються в знеособленому вигляді і використовуються з метою складання статистичних звітів. Користувачі можуть відмовитися від участі в цих опитуваннях і не надавати запитувану інформацію.
3.10. Дирекція Сайту залишає за собою право в будь-який момент зажадати від Користувача підтвердження даних, зазначених ним при реєстрації, і запросити в зв'язку з цим підтверджуючі документи (копії дозвільних документів, документів, що засвідчують особу і ін.). Ненадання документів на розсуд Дирекції Сайту може бути прирівняне до надання недостовірної інформації Користувачем. У разі якщо дані Користувача, зазначені в наданих їм документах, не відповідають даним, зазначеним при реєстрації, а також в разі, коли дані, вказані при реєстрації, не дозволяють ідентифікувати Користувача, - Дирекція Сайту має право відмовити Користувачеві в доступі до використання сервісів Сайту.
3.11. Дирекція Сайту зобов'язується докладати всіх зусиль для належного виконання своїх обов'язків за цією Угодою, включаючи належну роботу сервісів Сайту і нерозповсюдження третім особам персональних даних, наданих Користувачем, за винятком випадків, передбачених законодавством.
3.12. Дирекція Сайту може періодично встановлювати обмеження щодо використання сервісів Сайту, зокрема максимальну кількість днів зберігання оголошень, їх розмір і кількість. Дирекція Сайту має право в будь-який момент змінити або припинити роботу сервісів Сайту, не несучи при цьому відповідальності перед Користувачами за подібні зміни або припинення.
3.13. Для підтримки високої якості послуг і зручності користування Сайтом, Дирекція Сайту залишає за собою право обмежити кількість активних оголошень від одного Користувача на Сайті, а також обмежити дії конкретного Користувача на Сайті.
3.14. Дирекція Сайту може на власний розсуд припинити доступ до Сайту для Користувача, що порушує умови даного Угоди. У разі злісного порушення даного Угоди Дирекція Сайту залишає за собою право вжити додаткових заходів щодо обмеження шкідливих дій Користувача, включаючи видалення всіх оголошень Користувача з Сайту і передачу даних Користувача правоохоронним органам, відповідно до вимог закону.
3.15. Порушником вважається користувачем, сповіщення Дирекцією Сайту про ведення діяльності, яка порушує умови даного Угоди і права третіх осіб. Дирекція Сайту залишає за собою право в будь-який момент видалити або відключити обліковий запис Користувача, а також видалити всі розміщені оголошення Користувача, залишивши попереднє повідомлення Користувача про таке відключення і не несучи при цьому відповідальність за свої дії перед Користувачем.
3.16. Контроль змісту оголошень здійснюється Дирекцією Сайту в режимі вибіркової премодерації або постмодерації. У процесі контролю оголошення можуть бути відредаговані, тимчасово заблоковані або видалені модераторами сайту.
3.17. Дирекція і модератори Сайту має право вносити в текст оголошень користувачів правки, що стосуються орфографії і пунктуації, які не впливають на загальний вміст, а також визначати і змінювати рубрику оголошень в разі виявлення найбільш придатною рубрики для їх розміщення.
3.18. Причини редагування або тимчасового блокування оголошень:
• НЕвідповідність темі рубрики, в яку Користувач помістив оголошення;
• некоректне заповнення Користувачем полів «Регіон», «Місто»;
• текст оголошення містить набір пошукових словосполучень, наприклад: «Ремонтні роботи», «Виробляємо якісні ремонтні роботи», «Ремонт швидко і якісно»;
• текст оголошення включає контактну інформацію (для вказівки контактної інформації призначені окремі поля);
• заголовок і текст оголошення частково або повністю набрані великими літерами;
• в заголовку або тексті оголошення Користувачем допущені множинні орфографічні та пунктуаційні помилки.
3.19. Оголошення Користувача може бути видалено Дирекцією і модераторами сайту у випадках порушення Користувачем умов даної Угоди на вимогу правовласників або компетентних державних органів, а також з таких причин:
• міститься в оголошенні, суперечить даним Угоді користувача або чинним законодавством;
• що міститься в оголошенні, некоректна або помилкова;
• міститься в оголошенні, не відповідає принципам і засадам суспільної моралі;
• незаповнені основні поля оголошення;
• закінчено термін публікації оголошення;
• у цього Користувача на Сайті вже розміщено активну аналогічне оголошення з рекламою цього товару, послуги або роботи;
• заголовок оголошення не містить інформацію про пропонований товар, послугу або роботі;
• оголошення містить рекламу або антирекламу конкуруючих сайтів;
• оголошення містить персональні дані третіх осіб;
• заголовок або текст оголошення містить посилання на інтернет-ресурси;
• фотографія не пов'язана з т Екстім оголошення;
• фотографія містить будь-яку рекламну інформацію (посилання на сайт, назва компанії, логотип, e-mail, номер телефону, координати і.т.д.);
• фотографія поганої якості, зображуваний предмет невиразний;
• надійшла обгрунтована скарга на оголошення з боку користувачів Сайту;
• має місце дублювання оголошення в одній і тій же рубриці з іншого контактною інформацією;
• дублюються раніше подані оголошення Користувача з незначними змінами в тексті;
• однакові оголошення розміщені в різні рубрики, які не відповідають темі оголошення;
• оголошення подано в рубрику, яка не відповідає змісту поданого оголошення.
3.20. Користувач має право через форму зворотного зв'язку MY.EV.UA направляти з питань роботи Сайту обґрунтовані скарги, які будуть розглянуті Дирекцією Сайту протягом 5 робочих днів з моменту їх надходження або з моменту отримання повної інформації по суті скарги.
4. ОПЛАТА ПОСЛУГ НА САЙТІ
4.1. Користувачі безкоштовно розміщують свої оголошення на Сайті.
4.2. Для залучення уваги користувачів Сайту, збільшення привабливості оголошень і кількості звернень потенційних покупців / клієнтів, Дирекція Сайту рекомендує скористатися наступними платними послугами для поліпшення оголошень:
• Топ-зона - оголошення розміщується в Топ-зоні на вбрання Користувачем кількість днів в обраній рубриці і розташовується над списком звичайних оголошень, що підвищує кількість переглядів і відгуків;
• Виділене оголошення - оголошення виділяється візуально (зеленим фоном) на 30 днів, що робить пропозицію Користувача більш помітним серед інших оголошень на Сайті;
• Вгору списку (Першим в каталозі) - оголошення піднімається вище всіх безкоштовних пропозицій на перші позиції в списках, що дозволяє оновлювати дату оголошення на поточну, а також підвищує кількість переглядів і відгуків. Скористатися цією опцією безкоштовно можна 4 рази для кожного оголошення протягом місяця. Якщо є необхідність оновити дану послугу більшу кількість разів, Користувач може замовити її платно, без обмеження в часі (Послуга так само діє на оголошення в Топ-зоні).
• Apple-tab-span "> Бізнес-пакет - спочатку кожному користувачеві надається можливість розмістити безкоштовно 50 оголошень. Купівля бізнес-пакета дозволяє розміщувати більшу кількість оголошень і прикріплювати до 50 фотографій до кожного оголошення. Також власники Бізнес-пакета мають можливість для всіх своїх оголошень безкоштовно скористатися додатковою послугою "приховати значок", що дозволяє Користувачеві приховати зміна ціни свого товару в оголошенні. Додатково до бізнес-пакету, відповідно до ваших потреб ви можете расшир ть бізнес-пакет і розмістити необхідну кількість оголошень. Термін дії Бізнес-пакета- 30 днів з моменту покупки.
• VIP-статус - дозволяє Користувачеві спілкуватися в рубриці «Знайомства», не заповнюючи свою анкету;
• Приховати значок- дозволяє Користувачеві приховати зміна ціни свого товару в оголошенні.
4.3. Замовлення платних послуг здійснюється Користувачем на сайті в профілі «Мої оголошення», за посиланням в особистий обліковий запис, а також в будь-яких інших відповідних розділах Сайту.
4.4. Користувач зобов'язується ознайомитися з цінами на платні послуги для поліпшення оголошень, розміщених на Сайті, після чого може замовити такі послуги в профілі «Мої оголошення», за посиланням.
4.5. Детальна інформація про вартість всіх послуг і порядок оплати платних послуг вказані за посиланням.
4.6. Повернення сплачених грошових коштів за ненадані послуги здійснюється Дирекцією Сайту в наступних випадках:
• автоматично функціональною системою Сайту за кожне віддалене оголошення при модерації, якщо оголошення оплачено (топ-зона, виділення).
• якщо через будь-якої технічної неполадки послуга не надавалася, повернення сплачених грошових коштів здійснюється Дирекцією Сайту після надання Користувачем доказів оплати. В такому випадку повернення грошових коштів відображається в акаунті Користувача з можливістю використання сплачених грошових коштів в майбутньому;
• при оплаті послуг з віддалених Дирекцією Сайту облікових записів, які були продубльовані Користувачем в порушення умов даного Угоди. Таке повернення здійснюється Дирекцією Сайту тільки після звернення Користувача, при цьому грошові кошти повертаються на активну обліковий запис Користувача з можливістю використання сплачених грошових коштів в майбутньому.
4.7. Дирекція Сайту має право відмовити в поверненні коштів Користувачу, який систематично (2 і більше разів) порушував умови даного Угоди.
4.8. Користувачеві не повертаються кошти, сплачені за розміщення оголошень про заборонених товари, послуги та роботи, перелік яких зазначений в розділі 2 даного Угоди. 
4.9. При видаленні оголошень Дирекцією або модераторами сайту платні послуги анулюються без повернення їх вартості.
, 0, 0); font-family: Arial, Verdana, sans-serif; font-size: 12px; background-color: rgb (255, 255, 255); "> 4.10. Всі платежі на Сайті можуть проводитися за допомогою SMS-повідомлень, терміналів Easy Pay, 24NonStop, БНК24, ПриватБанку, з використанням карт Visa, MasterCard, через платіжну систему Liqpay .com, і здійснюються тільки через сертифіковані (Visa Certified, MasterCard Security Code) центри оплати і центри платіжних систем, які використовують протокол безпечного обміну даними HTTPS.
4.11. Рішення про використання системи оплати послуг приймає сам Користувач.
4.12. Дирекція Сайту не несе відповідальності за будь-які можливі наслідки використання платіжних систем, повноту і якість послуг платіжних систем і за будь-які дії організацій, що здійснюють прийом платежів від Користувача.
4.13. Дирекція Сайту не несе відповідальності за затримки в передачі інформації про платежі внаслідок помилок самого Користувача, помилок хостинг-провайдерів або інших третіх осіб, а також інших обставин непереборної сили.
4.14. Дирекція Сайту має право змінювати правила, умови і тарифи на послуги в односторонньому порядку і без попереднього повідомлення Користувача.
5. УМОВИ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ
5.1. Скориставшись сервісами Сайту, Користувач підтверджує свою згоду з тим, що він використовує сайт його сервіси на свій страх і ризик, оцінює і несе всі ризики, пов'язані з використанням розміщених на Сайті оголошень, а Дирекція Сайту, в тому числі її співробітники, оператори та менеджери , не несуть ніякої відповідальності за зміст розміщених на Сайті оголошень.
5.2. Сайт є комунікаційною платформою, яка надає можливість Користувачам розміщувати для реалізації і придбання дозволені законом товари, послуги та роботи, в зв'язку з чим Дирекція Сайту не є організатором та ініціатором угод між Користувачами і третіми особами.
5.3. Дирекція Сайту не може контролювати достовірність інформації, що розміщується Користувачами в своїх оголошеннях.
5.4. Дирекція Сайту не несе відповідальності за поведінку користувачів або за пропоновані ними товари, послуги та роботи, зазначені в розміщуваних оголошеннях, а також за будь-які збитки, завдані в результаті здійснення угод, а також за будь-які збитки користувачів, які стали результатом використання розміщених на Сайті оголошень.
5.5. Дирекція сайту не несе відповідальності за достовірність та зміст оголошень користувачів, а також за можливий заподіяний збиток третім особам у зв'язку з розміщенням оголошень.
5.6. Інформація, представлена на даному громадському сайті, може використовуватися тільки в інформативних цілях. Дирекція Сайту не несе відповідальності за точність або достовірність наданої Користувачами інформації.
5.7. Сайт може містити посилання на інші сайти, підтримувані третіми особами. Такі сайти не підлягають контролю і підтримки Дирекцією Сайту, тому вона не несе відповідальності за зміст будь-якого представленого сайту або посилань, розміщених на Сайті.
Посилання на інші сайти розміщуються на даному Сайті для зручності користувачів, тому Дирекція Сайту не несе відповідальності за будь-які права інтелектуальної власності інших сайтів, посилання на які розміщені на Сайті.
5.8. Дирекція Сайту не гарантує відсутності помилок і неполадок при роботі Сайту, а також того, що неполадки будуть негайно усунені.
5.9. Дирекція Сайту не гарантує відсутності вірусів або інших шкідливих елементів в завантажуються через Сайт або доставляються через електронну пошту файлах.
5.10. Користувачі несуть відповідальність за здійснення технологічних процесів і контроль у відповідності зі специфічними вимогами користувачів по точності вводяться і виведених даних, а також за підтримку і своєчасне оновлення засобів для відновлення втрачених даних користувачів.
5.11. Користувачі погоджуються з тим, що всі розміщені на Сайті текстові дані, фотографії, а також будь-які інші матеріали будуть доступні для всіх інших користувачів як безпосередньо на Сайті, так і шляхом трансляції різними технічними засобами.
5.12. Якщо Користувач опублікував або розмістив свій авторський або будь-який інший матеріал на Сайті, значить, він не розраховує на будь-яке було винагороду або інші види матеріального заохочення за використання його прав інтелектуальної власності.
5.13. Дирекція Сайту не несе відповідальності за розміщення незаконної, образливою, що дискредитує, загрозливою або непристойної інформації або матеріалів, що порушують або зазіхають на права будь-якої особи.
5.14. Дирекція Сайту ні за яких умов не несе відповідальності за шкоду або збитки будь-якого роду, заподіяну Користувачам або третім особам у випадках:
• невиконання або труднощі у виконанні зобов'язань з надання доступу до Сайту через обставини непереборної сили (форс-мажор), наслідків яких (таких, як рішення влади, нещасні випадки, обриви в загальній системі комунікацій і т.д.) неможливо уникнути або подолати ;
• неможливості доступу до Сайту, його послуг або матеріалами, а також їх неналежного оновленню або роботі;
• виявлення неполадок в роботі Сайту, викликаних технічними перебоями в роботі устаткування і програмного забезпечення;
• неправильності, неадекватності або нездатності Сайту задовольнити потреби або очікування користувачів;
• наявності технічних неточностей і помилок, які можуть бути присутніми на деяких сторінках сайту;
• втрати будь-якої інформації та інших даних користувачів в зв'язку з переглядом, використанням або роботою Сайту;
• можливого використання Сайту, його матеріалів або послуг третіми особами, які обійшли заходи безпеки Сайту, для пересилання вірусів або недозволеного використання програмного забезпечення та інших даних, що знаходяться на зберіганні і користуванні Сайту;
• будь-якого іншого використання Сайту, його послуг і матеріалів Користувачами або третіми особами в порушення умов доступу та користування, встановлених Сайтом.
5.15. Дирекція Сайту не несе відповідальності за будь-несанкціонований доступ або використання серверів Сайту або будь-який зберігається на них інформації про Користувачів, а також за будь-які помилки, віруси, шкідливі програми та ін., Які можуть бути передані на Сайт або через Сайт третіми особами.
5.16. Якість, безпека, законність і відповідність товару, послуги і роботи їх описами, а також можливість користувачів реалізувати або придбати товар, послугу і роботу знаходяться поза контролем Дирекції Сайту.
5.17. Дирекція Сайту закликає користувачів бути обережними і оцінювати ситуацію при користуванні послугами Сайту. Користувач повинен прийняти до уваги, що його контрагент може бути неповнолітнім або видавати себе за іншу особу. Користування послугами Сайту має на увазі, що Користувач усвідомлює і приймає ці ризики, а також погоджується, що Дирекція Сайту не несе відповідальності за дії або бездіяльність з боку Користувача.
5.18. Користувач не може робити висновок, що пропозиція, реалізація та придбання будь-якого товару, послуги або роботи є дійсними і легальними виходячи з факту розміщення оголошення про продаж і придбання товару, послуги або роботи на Сайті. Користувач приймає на себе повну відповідальність за свої дії, а Дирекція Сайту не несе відповідальності за вчинення правочинів Користувачами Сайту.
5.19. Всі суперечки і конфлікти між Користувачами вирішуються ними самостійно без залучення Дирекції Сайту.
5.20. Якщо у Користувача виникають претензії до іншого Користувачеві в результаті використання останнім послуг Сайту, Користувач погоджується пред'являти ці вимоги самостійно і без втручання з боку Дирекції Сайту, а також звільняє Дирекцію Сайту від всіх вимог, зобов'язань, компенсацій по відшкодуванню збитку, збитків, витрат і витрат , що виникли в результаті або у зв'язку з такими вимогами.
5.21. Користувач має право повідомити Дирекції Сайту про факти порушення його прав іншими Користувачами, скориставшись контактною формою зворотного зв'язку або функцією «спам» в конкретному оголошенні. У разі обґрунтованості скарг Користувача, Дирекція Сайту видаляє оголошення, що порушує права Користувача, а також допускає блокування аккаунта автора такого оголошення.
6. УМОВИ ОБРОБКИ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ КОРИСТУВАЧІВ
6.1. При розміщенні оголошень Користувачі Сайту надають Дирекції Сайту права на обробку їх персональних даних відповідно до чинного законодавства України.
ackground-color: rgb (255, 255, 255); "> 6.2. Надаючи свої персональні дані Дирекції Сайту, Користувач дає згоду на обробку своїх персональних даних.
6.3. Згода на обробку персональних даних надається в момент підтвердження публікації оголошення Користувача на Сайті шляхом проставлення позначки під текстом «Я погоджуюся з правилами використання сервісу. Я підтверджую своє повноліття і відповідальність за розміщення оголошення ».
6.4. Користувач повністю розуміє, що вся добровільно зазначена про нього інформація на Сайті є персональними даними, тобто даними, які використовуються для ідентифікації Користувача і для зв'язку з ним. Користувач при реєстрації погоджується з даними Угодою, а також погоджується з тим, що персональні дані зберігаються в базі даних Сайту і підлягають використанню виключно відповідно до цього Угодою та чинним законодавством. Персональні дані Користувача захищаються Законом України «Про захист персональних даних».
6.5. Користувач дає свою згоду на обробку його персональних даних, в тому числі на будь-які дії, такі як збір, реєстрація, накопичення, зберігання, адаптування, зміна, відновлення, використання і поширення (розповсюдження, реалізація, передача), знеособлення, знищення персональних даних, в тому числі з використанням інформаційних (автоматизованих) систем.
6.6. Користувач Сайту також дає згоду на інші дії, які може здійснювати Дирекція з його персональними даними в письмовій (паперовій), електронної та іншої формі.
6.7. Персональні дані користувачів Сайту обробляються Дирекцією Сайту з метою:
• забезпечення функціонування механізму розміщення рекламних повідомлень користувачів на Сайті і можливості контакту з ними користувачів, які зацікавилися оголошеннями;
• захисту користувачів від неправомірних дій недобросовісних користувачів;
• збору статистичної інформації по роботі Сайту для її обробки і використання при впровадженні нових сервісів і поліпшень;
• забезпечення своєчасного і якісного контакту з Користувачами;
• перевірки відповідності користувачів вимогам даного Угоди;
• інформування користувачів з приводу умов надання послуг, змін в сервісах і організації Сайту, а також для інших цілей, що не суперечать чинному законодавству.
6.8. Персональні дані користувачів, оброблювані Дирекцією Сайту, зберігаються протягом всього терміну діяльності Сайту або до моменту, коли Користувач побажає розірвати відносини з Дирекцією Сайту.
6.9. Користувачі як суб'єкти персональних даних мають право:
• знати про місцезнаходження бази персональних даних, яка містить персональні дані користувачів Сайту, її призначення та найменування, місцезнаходження власника і розпорядників персональних даних;
• отримувати інформацію про умови надання доступу до персональних даних, зокрема інформацію про третіх осіб, яким передаються персональні дані користувачів Сайту;
• на доступ до своїх персональних даних;
• пред'являти вмотивовану вимогу Дирекції Сайту із запереченням проти обробки персональних даних;
• пред'являти вмотивовану вимогу щодо зміни або знищення персональних даних Дирекцією Сайту, якщо ці дані обробляються незаконно чи є недостовірними;
• відкликати згоду на обробку персональних даних;
• знати механізм автоматичної обробки персональних даних.
6.10. Персональні дані, крім знеособлених персональних даних, за режимом доступу є інформацією з обмеженим доступом.
6.11. Дирекція Сайту розкриває персональні та інші дані користувачів виключно в цілях, пов'язаних з публікацією Користувачами рекламних оголошень і доступом до цим оголошенням інших користувачів. Беручи Угода, Користувач погоджується з розкриттям внесених ним даних всіх Користувачів Сайту з урахуванням умов і обмежень, встановлених цим Угодою.
6.12. Відповідно до вимог чинного законодавства України, Дирекція Сайту може розкривати персональні та інші дані користувачів третім особам, в тому числі державним органам і установам, з метою, пов'язаних з їх законними правами і повноваженнями, при дотриманні встановленого порядку надання таких даних.
6.13. Використання персональних даних в історичних, статистичних чи наукових цілях здійснюється виключно в знеособленому вигляді. Використання персональних даннихПользователейв знеособленому вигляді не вимагає їх додаткового згоди.
6.14. Дирекція Сайту забезпечує безпеку даних користувачів від втрати, розголошення та несанкціонованого доступу третіх осіб із застосуванням технологій систем безпеки, впровадження режиму обмеженого доступу і контролю доступу до даних авторизованими співробітниками.
7. УМОВИ COOKIE
7.1. Файли cookie- це невеликі фрагменти інформації, які зберігаються браузером на жорсткому диску комп'ютера Користувача. Кожен раз, коли Користувач повторно відвідуючиет Сайт, веб-браузер Користувача посилає Сайту ці фрагменти інформації, щоб Сайт міг налаштувати інтерфейс під інтереси і переваги Користувача або ж щоб полегшити процес входу Користувача в обліковий запис для користування послугами Сайту.
7.2. Використовувані Дирекцією Сайту файли cookie дозволяють дізнаватися тих користувачів, які відвідують Сайт повторно, завдяки чому Користувачеві не потрібно щоразу вводити одну і ту ж інформацію, що підвищує зручність користування послугами Сайту.
7.3. Дирекція Сайту використовує cookie також для збору статистичної інформації з метою підвищення ефективності взаємодії Користувача з Сайтом, а також для отримання інформації, пов'язаної з маркетинговими пропозиціями.
7.4. Основні файли cookie допомагають Користувачеві якісніше і швидко отримувати послуги, запитувані на Сайті.
Наприклад, основні файли cookie дозволяють:
• забезпечувати Користувачеві доступ до захищених зон Сайту без необхідності повторного введення даних облікового запису Користувача;
• запам'ятовувати попередні дії Користувача (наприклад, заповнення онлайн-форм) при поверненні на сторінку в рамках однієї і тієї ж транзакції;
• управляти об'єктами обраних платних послуг сайту, які Користувач зберігає в своєму кошику, і запам'ятовувати їх;
• аналізувати помилки, що виникають на Сайті, щоб знижувати кількість скарг щодо якості послуг Сайту;
• запам'ятовувати налаштування Користувача за попередніми відвідинам Сайту (наприклад, країну або мову, ваші інтереси), щоб Користувачеві не доводилося вводити їх знову;
• запам'ятовувати відповіді на питання на Сайті (наприклад, чи готовий Користувач взяти участь в опитуванні, присвяченому якості обслуговування клієнтів), щоб не ставити їх кожен раз;
• відслідковувати, чи була запропонована Користувачеві будь-яка послуга (наприклад, забезпечення підтримки в режимі онлайн).
7.5. Рекламні файли cookie використовуються на Сайті для відображення рекламних повідомлень, найбільш відповідають інтересам користувачів. За допомогою цих файлів cookie здійснюється збір докладної інформації про дії Користувача при перегляді сайту (наприклад, які товари і послуги ви вибираєте). Вони також застосовуються для того, щоб дізнаватися Користувача при поверненні на Сайт.
7.6. Інформація, яка була отримана при використанні файлів cookie, не містить персональних даних користувачів.
7.7. Дирекція або довірені партнери Сайту, з якими співпрацює Сайт, мають право на зберігання файлів cookie і доступдо них.
7.8. Дирекція Сайту може надавати інформацію третім особам, якщо того вимагає законодавство, для захисту законних прав або вжиття заходів щодо потенційно незаконної діяльності.
7.9. Майже всі браузери дозволяють видаляти файли cookie, розташовані на жорсткому диску, забороняти їх створення або повідомляти Користувача перед їх збереженням. 
7.10. Користувач має можливість відмовитися від збору вищевказаної інформації, виконавши такі дії:
• в настройках браузера встановити «Я не приймаю cookie»;
• в настройках браузера встановити «Видалити cookie».
7.11. У випадках відключення файлів cookie, встановлення заборони на їх збереження або при видаленні файлів cookie - можливості роботи з параметрами і перевагами Користувача, а також можливості настройки персонального інтерфейсу Користувача можуть бути значно обмежені.
8. ІНШІ УМОВИ
8.1. Дане Угода вступає в силу з моменту початку користування Користувачем будь-яким сервісом Сайту або з моменту реєстрації Користувача на Сайті і діє безстроково.
8.2. Користувач має право припинити свою реєстрацію на Сайті в односторонньому порядку, без попереднього повідомлення про це Дирекції Сайту і без пояснення причин.
8.3. Дирекція Сайту залишає за собою право в будь-який момент змінювати зміст Угоди без будь-якого спеціального повідомлення Користувача. Нова редакція Правил користування вступає в силу з моменту її розміщення в мережі Інтернет за адресою MY.EV.UA.
8.4. У разі якщо Дирекцією Сайту були внесені будь-які зміни в Угода, з якими Користувач не згоден, він зобов'язаний припинити використання сервісів Сайту. Факт неприпинення використання Сайту є підтвердженням згоди Користувача з відповідною редакцією Правил користування.
8.5. Розірвання Угоди з боку Дирекції Сайту може статися у випадках порушення Користувачем умов даної Угоди, заподіяння будь-якої шкоди Дирекції Сайту, вчинення інших дій, що суперечать політиці сайту.
8.6. Дирекція Сайту має право передати Сайт з усіма його сервісами і змістом, включаючи особисту інформацію користувачів, своєму правонаступнику або третім особам на підставі закону, відповідно до договірних відносин або на інших підставах без повідомлення про це користувачів.
8.7. При виникненні між сторонами суперечок і розбіжностей з даного Угоді користувача або в зв'язку з ним, сторони зобов'язуються вирішувати їх шляхом переговорів. Якщо будь-які спори, розбіжності або требованія, що виникають з даного Угоди або у зв'язку з ним, не можуть бути вирішені шляхом переговорів, то ці суперечки розглядаються відповідно до чинного законодавства в судовому порядку.
8.8. Дане Угода регулюється і тлумачиться сторонами відповідно до законодавства України. Питання, не врегульовані даними Угодою, підлягають вирішенню відповідно до чинного законодавства України. Всі можливі суперечки, що випливають з відносин, регульованих даним Угодою, вирішуються в порядку, встановленому законодавством України, за нормами українського права.

8.9. Визнання судом будь-якого положення Угоди недійсним або не підлягає примусовому виконанню не тягне недійсності або невиконання інших положень даного Угоди.